Haber

Yollardaki durum

Otoyolların üretim, bakım ve onarım çalışmalarının yapıldığı kesimlerinde yavaş gitmek, trafik işaret ve işaretlerini takip etmek gerekiyor.

Karayolları Genel Müdürlüğü’nün yol durum bültenine göre Adapazarı-Karasu yolunun 40-42. Kilometrelerce üretim çalışmaları nedeniyle Karasu istikametinden çift yönlü ulaşım sağlanmaktadır.

İzmir-Çeşme Karayolu Karaburun-Zeytinler kavşağı 3-5. İzmir istikametinde sağ şerit kilometrelerce üretim çalışmaları nedeniyle trafiğe kapatıldı. Bu bölümde, sürücüler diğer şeritlere yönlendirilir.

Emirdağ-Bolvadin-Çay yolu 23-24. Heyelanlarda heyelan iyileştirme çalışmaları nedeniyle ulaşım denetimli olarak devam ediyor.

Kızılcahamam-Ankara yolu 39-41. Kilometrelerce üretim çalışmaları nedeniyle her iki yön de trafiğe kapatılmış olup, servis yollarında ulaşım devam etmektedir.

Aydıncık-Silifke yolu, 25-28. kilometrelik (Büyükeceli-Koçaşlı-Yanışlı bölgesi) patlamalı imalat çalışmaları nedeniyle 09.00-17.00 saatleri arasında trafiğe kapatılacak ve ulaşım denetimli olarak gerçekleştirilecek.

Sinop-Samsun yolunun 7-11. Kilometre cinsinden heyelan nedeniyle (Organize Sanayi Bölgesi Kavşağı-Demirciköy Tünel girişi) ulaşım tek şeritten sağlanmaktadır.

Beşikdüzü-Trabzon yolunun 33-34. Bölünmüş yolun Beşikdüzü-Trabzon istikametinde 2. kilometredeki (Darıca mevkii) duvar çalışmaları nedeniyle denetimli olarak tek şeritten ulaşım sağlanmaktadır.

Kütahya-İnönü yolunun 42’nci kilometresindeki üst geçit onarım çalışmaları nedeniyle ulaşım iki taraflı bölünmüş yolun bir kısmından devam ediyor.

Kastamonu-Tosya yolunun 30-31. Keçidere Köprüsü imalat çalışmaları nedeniyle ulaşım tek şeritten kontrollü olarak devam ediyor.

Fethiye-Seydikemer-Kaş yolunun 20-39. Kilometrelerce üretim çalışmaları nedeniyle nakliye denetimli olarak gerçekleştirilmektedir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu