Haber

İSÜ Personeline “Aile Tutumları” Semineri Verildi

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi İSU Genel Müdürlüğü, il genelinde yaptığı altyapı yatırımları ve kaliteli hizmet anlayışı ile ticari faaliyetlerine devam ediyor. Yaptığı yatırımların yanı sıra hizmet veren çalışanın kişisel gelişimi için kurum içi eğitim ve seminerler de devam etmektedir. Bu kapsamda işçiye “Aile Tutumları” konulu seminer düzenlendi.

“ÖĞRENEN ORGANİZASYON ISU”
“Öğrenen organizasyon” vizyonuyla gerçekleştirdiği faaliyetlerle çalışanların kurum kültürünün ve sosyal gelişiminin geliştirilmesini hedefleyen İSU Genel Müdürlüğü, kurum içi organizasyonlar düzenleyerek çalışanların bireysel ve toplumsal gelişimlerine katkı sağlamayı hedeflemektedir. ev seminerleri ve eğitimleri. Bu kapsamda Kocaeli Üniversitesi Eğitim Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Elif Öncü Çelebi’nin katılımıyla İSU Genel Müdürlüğü ve Kocaeli Üniversitesi iş birliğinde “Hayatımızı Şekillendiren Aile Tutumları” konulu seminer düzenlendi.

SEMİNERDE AİLE KAVRAMI AÇIKLANDI
İSÜ Genel Müdürlüğü Konferans Salonunda gerçekleştirilen seminerde aile kavramı, anne babanın rolü, olumlu ve olumsuz anne baba tutumları ve bu tutumların çocuklar üzerindeki etkileri başlıkları altında bilgi verildi.

TABLO TESLİM EDİLDİ
Eğitime katılan yönetici ve çalışanlar, eğitimden duydukları memnuniyeti dile getirdiler. Programın sonunda Kocaeli Üniversitesi Eğitim Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Elif Öncü Çelebi’ye katılımı ve faydalı sunumları nedeniyle bir tablo takdim edildi.

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu