Haber

Ekonomi ve Kalkınma Partisi’nden ‘Onur İttifakı’ adayına tam destek

ANKARA (İGFA) –Kararsız seçmen ve her iki ittifaktan da bıkmış seçmenin desteklediği Yaşar Aydın, güçlü isimlerin katılımıyla güçlenmeye devam ediyor.
AKP, MHP, CHP, BBP, Vatan Partisi, Deva Partisi ve Gelecek Partisi gibi partilerden siyasi ve üye desteğini almaya devam eden Yaşar Aydın, önemli bir takviye daha aldı.

Ekonomi ve Kalkınma Partisi Genel Başkanı Rahim Oluç, güçlü cumhurbaşkanı adayı Yaşar Aydın’a 40 il ve ilçe teşkilatı ile tam takviye vereceklerini söyledi.

Cumhurbaşkanı Adayı Yaşar Aydın’ı ziyaret eden Ekonomi ve Kalkınma Partisi Genel Başkanı Rahim Oluç, “Halkımızın desteği her geçen gün artan cumhurbaşkanı adaylığının güçlü ismi Yaşar Aydın’a il ve ilçemizle tam destek vereceğiz. ilçe teşkilatları. Halkımızın desteklediği doğru isim Yaşar Aydın’dır. Tüm teşkilat olarak Yaşar Aydın’ın Başkan olması için gece gündüz çaba göstereceğiz” dedi.

Yaşar Aydın ise, Ekonomi ve Kalkınma Partisi Genel Başkanı Rahim Oluç’a katılım ve desteğinden dolayı teşekkür ederek, “Merkez sağ siyasette önemli roller üstlenen Rahim’in desteği tüm dengeleri değiştirecek. siyasette. İttifaklara yabancılaşan seçmenimiz, hakkını sonuna kadar savunacak, doğru ve dürüst isimleri başkan olarak görmek istiyor. Önce Türkiye diyerek bizlere destek olan Başkanımız Rahim Oluç ve tüm teşkilatlarına teşekkür ediyorum” dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu